אודות התכנית

 

מהפכת הבריאות של מאוחדת
בשנים האחרונות המודעות לבריאות עולה באופן מתמיד. רבים מאתנו כמהים לשנות את אורח החיים ולחיות נכון ובריא יותר. אך למרות הרצון, בקצב החיים הלחוץ והמהיר של ימינו , לא מעט אנשים מתקשים להקפיד על תזונה נכונה וביצוע פעילות גופנית - אבני היסוד בשמירה על אורח חיים בריא.

אנו במאוחדת מבינים כי עד כמה שהבריאות חשובה לכם, הבעיה הגדולה היא למצוא את מקור המוטיבציה, המניע שיכוון אותנו, יתמוך בנו וילווה אותנו בדרך לשינוי.

לכן, אנו גאים להציג את מהפכת הבריאות של מאוחדת
במסגרת מהפכת הבריאות של מאוחדת, אנו מרחיבים את סל השירותים ללקוחות, ומעבר להענקת השירותים הרפואיים המקצועיים והמתקדמים ביותר, שמחים לכלול גם מגוון שירותים בתחום הרפואה המונעת ושמירה על הבריאות, זאת בעזרת כלים ייחודים, תמיכה, ליווי אישי ובדיקות יזומות ומונעות.

במסגרת מהפכת הבריאות, אנו משיקים את מוקד הבריאות האקטיבי של מאוחדת!
מוקד מהפכני וראשון מסוגו בארץ, ששם למטרה להוביל את לקוחות מאוחדת לשמירה על אורח חיים בריא. אנו מרימים את הדגל ולוקחים אחריות אמיתית על בריאותכם על ידי בניית תכניות בריאות מותאמות אשית לצרכים ולמטרות שלכם. לצורך מטרה זו אנו מעמידים לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע מתחומי הכושר והתזונה אשר יעניקו לכם ליווי אישי בדרך לחיים בריאים יותר.

איך זה עובד?
באפשרותכם להירשם לתכנית דרך מוקד הבריאות הטלפוני במספר 3833*, או באתר זה. לאחר ההרשמה, בה תקבלו שם משתמש וסיסמא לאזור האישי באתר, תמלאו שאלון אורח חיים. לאחר ניתוח מקצועי של השאלון, אנשי המקצוע שלנו ירכיבו עבורכם תכנית בריאות אישית.

התכנית כוללת סדר יום והמלצות לתזונה נכונה, המלצות לפעילות גופנית, רשימת בדיקות מונעות ומגוון המלצות נוספות לאורח חיים בריא.
תזונאי מוסמך מהמוקד שלנו ייצור עמכם קשר על מנת לעבור אתכם על התוכנית שהותאמה לכם ולתת הכוונות והסברים נוספים. התכנית שהורכבה עבורכם תימסר לכם באמצעות המייל/הפקס ותמתין לכם גם באזור האישי באתר האינטרנט.
בנוסף צוות הדיאטנים/ות שלנו ייצור עמכם קשר במהלך התכנית על מנת לעקוב אחר התקדמותכם בתכנית ולקבל מכם משוב על שביעות רצונכם.
לנו במאוחדת חשוב לא רק לטפל בלקוחותינו כאשר הם חולים, אלא גם לשמור עליהם בריאים.

מאוחדת – להיות בריא ולהישאר בריא.